Predaj bytov, domov, pozemkov, nehnuteľnostiAko čo najvýhodnejšie predať svoj byt, dom,... 2. Časť: Video a pôdorys

Pridané 25.11.2018

Je štatisticky preukázané, že video zvyšuje návštevnosť inzerátu až o 600 %. Čím viac záujemcov si pozrie váš inzerát, tým skôr dajú prednosť vašej nehnuteľnosti pred ostatnými a tým skôr ju predáte.

    Video má aj ďalšie pozitíva. Záujemca získa lepšiu priestorovú predstavu o  nehnuteľnosti. Ak je dobre nasnímané, má hlavu a pätu, je dobre zostrihané a ozvučené, kupujúci si vytvára k nehnuteľnosti vzťah. Najviac nehnuteľností sa predá tak, že si kupujúci vytvoria k nehnuteľnosti pozitívny vzťah.

    Pred nasnímaním, zostrihaním a ozvučením videa si treba naštudovať základy jeho tvorby . Na webe sú všetky informácie k výrobe dobrého videa.

    Video nesmie diváka nudiť, inak ho vypne po niekoľkých sekundách. Nesmie ho unavovať náročnými sekvenciami, alebo tzv. dlhými panorámami, švenkami, roztraseným obrazom  a podobne. Malo by trvať maximálne okolo 2 minút.

    Na zostrih a ozvučenie je na webe dostatok programov na výber. Najvhodnejšie je video umiestniť na YouTube a potom odkaz na stránku realitného portálu.

    Je to tvorivá a kreatívna práca a keď vás to začne baviť je to nádhera. Keď vás to nebaví, dajte to spraviť tomu kto to vie a baví ho to.

    Každému doprajem ten pocit, keď vám zazvoní telefón a volajúci sa netrpezlivo spýta: „Prosím Vás, je to ešte aktuálne ? Dobre, videl som aj video a beriem to“

    Pôdorys je dôležitá informácia pre určitú skupinu záujemcov a začínajú podľa neho plánovať svoje predstavy. Nepodceňujte pôdorys, na internete je viac možností ako ho realizovať a dokážu to aj školáci, len si treba pomerať priestory a dodržať mierku.

    Príklad na video: v úvode som sa rozhodol vyzdvihnúť pozitíva nehnuteľnosti, - nádherný pozemok (väčšinou rovinatý 3115 m2 ), - rozprávková lokalita ( okolitá príroda je pre mňa fascinujúca a nakrúcali sa tu filmy Perinbaba, Tisícročná včela a Jánošík ), - obrovský potenciál pre rekreáciu ( každý kto tu strávi nejaký čas to pochopí, že je to balzam na dušu )

 Tlačiť stránku

DOM AKO HRAD

 

 

Úsporný 3 izbový byt na Moravskej ulici


      © 2017 - Ing. Jozef Jurčacko
Digitální obchodník
Zpět nahoru