Predaj bytov, domov, pozemkov, nehnuteľnostiAko čo najvýhodnejšie predať svoj byt, dom,... 3.Časť: Text a názov

Pridané 01.12.2018

Je chybou podceňovať význam textu alebo popisovať slabé stránky predávanej nehnuteľnosti. Mnohých záujemcov slabé stránky nielenže nezaujímajú, ale ich aj odrádzajú kontaktovať predávajúceho. Nedostatky sa najčastejšie vyriešia pri realizácii predstáv nového majiteľa.

    Základom je popísať a vyzdvihnúť silné stránky a zaujať tak záujemcov.

     Najviac nehnuteľností sa predá prostredníctvom emócií, ktoré vzbudíme v kupujúcom.

Na tom sa podieľa aj text a preto sa nebojte byť kreatívny. Ak nemáte „básnické črevo“, nikdy vás nebavilo písanie slohových prác, dajte to urobiť tomu, ktorého texty sa vám páčia.

    Nezabúdajte, že text musí byť v súlade s fotografiami, videom a pôdorysom.

Osobne považujem nadpis za veľmi dôležitý, je to reklama reklamy a stojí za to porozmýšľať nad ním.

    Príklady názvov: Unikátny 3 izbový byt na ul. ..., Brilantný 2 izbový byt na Rozkvete ...,3 izbový byt s úžasnou klímou a výhľadom ..., 3 izbový byt s charakterom „Príjemný“..., Elegantné bývanie v rodinnom dome Horné Kočkovce ...,  Perla medzi bytmi Lednické Rovne ..., 3i byt s pozitívnou energiou v Púchove ..., Akurátny dvojizbák na Lanskej...

    Príklad textu:

Veľkometrážny byt s dvoma komnatami

Pri vstupe Vás očarí dlhá a vysoká predsieň, podľa ktorej hneď spoznáte že tento byt je iný, je bohatý na priestor a zanechá za sebou všetky veľkorozmerné byty v panelákoch.

Po chvíli je Vám jasné, že jedným z atribútov veľkého priestoru je svetlá výška. Je takmer tri metre.

Z pôdorysu je vidieť možnosti bytu, ... pri vchode sa predsieň rozširuje so vstupom do komory, vedľa nej je malá izbička ako kedysi pre komornú, za ňou je kuchyňa so vstupom na presklenú loggiu, kúpeľňa, chodbička, WC a dve komnaty. Iba takto sa dajú nazvať tieto dve priestranné izby tvoriace viac ako polovicu plochy bytu.

Dom je tehlový, starej dobrej kvality a rovnaký v Považskej Bystrici nenájdete.

K bytu patrí pivnica a veľký úložný priestor v podkroví a nehovorme o byte ale o bývaní. Neváhajte s obhliadkou lebo nebude. A s financovaním si nerobte starosti, úver Vám vybavím zdarma.

Vďaka premyslenej prezentácii tohto bytu sa predal mladému páru ktorý v tom čase nemal v pláne kupovať byt. Pochopili obrovské možnosti jeho rekonštrukcie (bol v pôvodnom stave) na krásne bývanie.

 Tlačiť stránku

DOM AKO HRAD

 

 

Úsporný 3 izbový byt na Moravskej ulici


      © 2017 - Ing. Jozef Jurčacko
Digitální obchodník
Zpět nahoru