Predaj bytov, domov, pozemkov, nehnuteľnostiObnova nehnuteľnosti sa vyplatí

Pridané 01.07.2022

    Situácia na realitnom trhu, ale aj v hypotekárnom sektore sa stále mení a vyvíja. Na to svojimi požiadavkami reagujú aj naši klienti, ktorí sa čoraz viac zaujímajú o obnovu svojej nehnuteľnosti. Rekonštrukcia bytu či domu je rozhodnutie, ktoré sa ťažšie realizuje no prináša dlhoročné benefity. Vzhľadom na stúpajúce ceny nehnuteľností je na mieste zamyslieť sa nad obnovou nehnuteľnosti.

    Rekonštrukcia môže mať rôzny rozsah

    Veľa ľudí túži vymeniť menšiu nehnuteľnosť za väčšiu, či starú za novú. Nie vždy sa nová nehnuteľnosť oplatí viac ako obnova vašej staršej.

    V dnešnej dobe nehnuteľnosti stále dražejú, nie je ich dostatok a úroky rastú. Väčšinou rekonštrukčné práce navyšujú hodnotu nehnuteľnosti, takže vždy sa jedná o investíciu, ktorá má svoj význam.

    Náklady na rekonštrukciu podľa jej rozsahu a výhodnosti je možné financovať: hypotékou na rekonštrukciu, americkou hypotékou, spotrebným úverom na rekonštrukciu, úverom zo stavebnej sporiteľne, hypotékou na rekonštrukciu s daňovým bonusom pre mladých.

Ktorý úver je pre mňa najvýhodnejší?

    Vzhľadom na aktuálnu situáciu na trhu sa na nás naši klienti často obracajú s prosbou o pomoc s hypotékou na rekonštrukciu. Môžete sa obrátiť na mňa.

Tlačiť stránku

DOM AKO HRAD

 

 

Úsporný 3 izbový byt na Moravskej ulici


      © 2017 - Ing. Jozef Jurčacko
Digitální obchodník
Zpět nahoru